banner isbank

Satranç Haberleri

Ana Sınıfları Satranç Şenliği

ana afis

Alaplı Kaymakamlığı'nın desteği 1 Mayıs 2014 Perşembe Ana Sınıfları Satranç Şenliği yapıldı.


Satranç Şenliği,

5 Yaş - Kızlar (2009 doğumlular),

5 Yaş - Genel (2009 doğumlular),

6 Yaş - Kızlar (2008 doğumlular), 

6 Yaş - Genel (2008 doğumlular)

olmak üzere dört kategoride Alaplı Belediyesi Kültür Merkezi'nde oynandı.

Her kategori 20 dakika ve 4 tur İsviçre Sistemi ile oynanan yarışmayı tamamlayan her sporcuya Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce madalya verildi.
Yönerge  Görevli Hakemler

2013-14 Zonguldak Satranç İl Birinciliği

11/12/18/19 Ocak 2014 tarihlerinde TED Zonguldak Koleji Vakfı Özel Okulları ev sahipliğinde yapılan ve 24 sporcunun katılımı ile başlayan Zonguldak Satranç İl Birinciliği yarışması sona erdi.

7 tur sonunda Tuncay ATAMER 7 puan ile birinci, Can ALBUZ 6 puan ile ikinci, Mehmet Akif GENÇ 5 puan ile üçüncü oldu.

YÖNERGE Başlangıç Sıralaması   Final Sıralama

12

2013-14 Okullar Arası Zonguldak Satranç İl Birinciliği

2013-14 Okullar Arası Zonguldak Satranç İl Birinciliği 07/08 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan Küçükler ve Yıldızlar kategorileri yarışmaları ile başladı.
Yarışmaya, Küçükler Kız kategorisinde 17 öğrenci, Küçükler Erkek kategorisinde 50 öğrenci, Yıldızlar Kız kategorisinde 11 öğrenci, Yıldızlar Erkek kategorisinde 37 öğrenci katıldı.

Gençler Kız  kategorisi 20 öğrenci, Erkek kategorisi ise 60 öğrenci ile 09 Ocak 2014 günü Zonguldak Gençlik Merkezi'nde mücadeleye başladılar, yarışma 10 Ocak 2014 günü oynanan maçlarla sona erdi. 

 
YÖNERGE                 GÖREVLİ HAKEMLER    

Devamını oku...

Hakem Görevlendirmeleri

 


 

2017 - 2018 ETKİNLİK DÖNEMİ HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ

 


 


Yarışma Adı Yarışma Tarihi
1. 17-18 Westalife AVM Satranç Turnuvası 21/22 Ekim 2017
2. 17-18 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Hızlı Satranç Turnuvası 22 Ekim 2017
3. 17-18 Gökçebey 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Hızlı Satranç Turnuvası 27 Ekim 2017
4. 17-18 Zonguldak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 28/29 Ekim 2017
5. 17-18 Ereğli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 28/29 Ekim 2017
6.  17-18 Zonguldak Emektarlar İl Birinciliği 11/12 Kasım 2017
7. 17-18 Zonguldak Yıldırım Satranç İl Birinciliği 26 Kasım 2017
8. 17-18 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Satranç Yarışması 2/3 Aralık 2017 
9. 17-18 Ereğli Küçükler Satranç Yarışması 16/17 Aralık 2017
10. 17-18 Zonguldak Küçükler Satranç Yarışması 23/24 Aralık 2017
11. 17-18 Zonguldak Yıldızlar Satranç Yarışması 23/24 Aralık 2017
12. 17-18 Türkiye Kupası Zonguldak İl Birinciliği Yarışması 6/7 Ocak 2018



2016 - 2017 ETKİNLİK DÖNEMİ HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ

Yarışma Adı Yarışma Tarihi
1.
16-17 Zonguldak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 28/29 Ekim 2016
2. 16-17 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 30 Ekim 2016
3. 16-17 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 30 Ekim 2016
4. 16-17 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Satranç Turnuvası 3/4 Aralık 2016
5. 16-17 Ereğli Küçükler ve Yıldızlar Satranç İlçe Birinciliği 10/11 Aralık 2016
6.  16-17 Zonguldak Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Birinciliği 17/18 Aralık 2016
7.  16-17 Zonguldak Satranç İl Birinciliği 18/25 Aralık 2016
8. 16-17 Zonguldak Kadınlar Satranç İl Birinciliği 14/15 Ocak 2017 
9. 16-17 Zonguldak Emektarlar Satranç İl Birinciliği 14/15 Ocak 2017
10. 16-17 Zonguldak Okullarası Küçükler-Yıldızlar-Gençler Satranç İl Birinciliği 27/28 Şubat 1/2 Mart 2017
11. 16-17 Zonguldak Küçükler Takım Yarışması - Merkez Grubu 11/12 Mart 2017
12. 16-17 Zonguldak Küçükler Takım Yarışması - Ereğli Grubu 18/19 Mart 2017
13. 16-17 Erdemir Anadolu Lisesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Satranç Turnuvası 21/22 Nisan 2017
14. 16-17 Okullar Arası Ereğli Minikler Satranç Şenliği 3/4 Mayıs 2017
15. 16-17 Okullar Arası Zonguldak Minikler Satranç Şenliği 10/11 Mayıs 2017 
16. 16-17 Okullar Arası Gökçebey Minikler Satranç Şenliği 13/14 Mayıs 2017
17. 16-17 19 Mayıs Gençlik Haftası Hızlı Satranç Turnuvası 14 Mayıs 2017

2015 - 2016 ETKİNLİK DÖNEMİ HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ


Yarışma Adı Yarışma Tarihi
31.
15-16 Ereğli 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 28/29 Mayıs 2016
30.
15-16 Alaplı 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 21/22 Mayıs 2016
29.
15-16 Okullar Arası Alaplı Minikler Satranç Şenliği 17/18 Mayıs 2016
28.
15-16 Okullar Arası Ereğli Minikler Satranç Şenliği 17/18 Mayıs 2016
27.
15-16 Okullar Arası Zonguldak Minikler Satranç Şenliği 17/18 Mayıs 2016
26.
15-16 Zonguldak 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 14/15 Mayıs 2016
25.
15-16 Ereğli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23/24 Nisan 2016
24.
15-16 Erdemir Anadolu Lisesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 21/22 Nisan 2016
23.
15-16 Alaplı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 16/17 Nisan 2016
22.
15-16 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Zonguldak İl Yarışması 26/27 Mart, 29 Mayıs 2016
21.
15-16 Ereğli Küçükler Satranç Takım Yarışması
19/20 Mart 2016
20.
15-16 Çaycuma Küçükler Satranç Takım Yarışması
12/13 Mart 2016
19.
15-16 Okul Sporları Zonguldak Satranç İl Birinciliği
29 Şubat - 1/2 Mart 2016
18.
15-16 Okul Sporları Çaycuma Satranç İlçe Birinciliği
24/25 Şubat 2016
17.
15-16 Okul Sporları Ereğli Satranç İlçe Birinciliği
16/17/18/19 Şubat 2016
16.
15-16 Okul Sporları Merkez İlçe Satranç Birinciliği
18/19 Şubat 2016
15.
15-16 Okul Sporları Alaplı İlçe Satranç Birinciliği
16/17 Şubat 2016
14.
15-16 ESEM Yeni Yıl Satranç Turnuvası 16/17 Ocak 2016
13.
15-16 Zonguldak Satranç İl Birinciliği 2/3/9/10 Ocak 2016
12.
15-16 Zonguldak Yıldızlar Satranç Şampiyonası 26/27 Aralık 2015
11.
15-16 Zonguldak Küçükler Satranç Şampiyonası 19/20 Aralık 2015
10.
15-16 Ereğli Yıldızlar Satranç Şampiyonası
12/13 Aralık 2015
9.
15-16 Çaycuma Yıldızlar Satranç Şampiyonası
12/13 Aralık 2015
8.
15-16 Ereğli Küçükler Satranç Şampiyonası
5/6 Aralık 2015
7.
15-16 Çaycuma Küçükler Satranç Şampiyonası
5/6 Aralık 2015
6.
15-16 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Satranç Yarışması 28/29 Kasım 2015
5.
15-16 Ereğli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 7/8 Kasım 2015
4.
15-16 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası
24/25 Ekim 2015
3.
15-16 Zonguldak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 24/25 Ekim 2015
2.
15-16 Çaycuma 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 17/18 Ekim 2015
1.
15-16 5. Barışa Hamle Satranç Turnuvası 5/6 Eylül 2015  

2014 - 2015 ETKİNLİK DÖNEMİ HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ


Yarışma Adı Yarışma Tarihi
36.
14-15 Zonguldak Yıldızlar Satranç Şampiyonası 27/28 Haziran 2015
35.
14-15 Kulüpler Şampiyonası Kuzey Karma Grup İl/Yöre Yarışması 23/24 Mayıs 2015
34.
14-15 Eğitim-Sen Çaycuma İlçe Temsilciliği 4. Uçurtma Şenliği Satranç Turnuvası 16/17 Mayıs 2015
33.
14-15 Zonguldak 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 9/10 Mayıs 2015
32.
14-15 Çaycuma 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 9/10 Mayıs 2015
31.
14-15 Zonguldak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 24/25 Nisan 2015
30.
14-15 Ereğli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 25/26 Nisan 2015
29.
14-15 Alaplı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 25/26 Nisan 2015
28.
14-15 Çaycuma 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 18/19 Nisan 2015
27.
14-15 Okul Sporları Ereğli Minikler Satranç Şenliği 16 Nisan 2015
26.
14-15 Okul Sporları Alaplı Minikler Satranç Şenliği 15 Nisan 2015
25.
14-15 Okul Sporları Çaycuma Minikler Satranç Şenliği 15 Nisan 2015
24.
14-15 Okul Sporları Zonguldak Minikler Şenliği 15 Nisan 2015
23.
14-15 5 Nisan Avukatlar Günü 4/5 Nisan 2015
22.
14-15 Okul Sporları Zonguldak İl Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar/Gençler) 23/24/25 Mart 2015
21.
14-15 Okul Sporları Ereğli İlçe Birinciliği (Gençler) 26/27 Şubat 2015
20.
14-15 Okul Sporları Çaycuma İlçe Birinciliği (Gençler) 26/27 Şubat 2015
19.
14-15 Okul Sporları Alaplı İlçe Birinciliği (Gençler) 26/27 Şubat 2015
18.
14-15 Okul Sporları Ereğli İlçe Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar) 24/25 Şubat 2015
17.
14-15 Okul Sporları Çaycuma İlçe Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar) 24/25 Şubat 2015
16.
14-15 Okul Sporları Alaplı İlçe Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar) 24/25 Şubat 2015
15.
14-15 Okul Sporları Merkez İlçe Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar/Gençler) 24/25/26/27 Şubat 2015
14.
14-15 Ereğli İlçe Birinciliği 14/15 Şubat 2015
13.
14-15 Çaycuma Çocuk Ligi 21 Şubat 11/12 Nisan 2015
12.
14-15 Alaplı Çocuk Ligi 14 Şubat 11/12 Nisan 2015
11.
14-15 Ereğli Çocuk Ligi 18 Ocak 11/12 Nisan 2015
10.
14-15 Merkez İlçe Çocuk Ligi 18 Ocak 11/12 Nisan 2015
9.
14-15 Zonguldak İl Birinciliği 03/04/10/11 Ocak 2015
8.
14-15 Zonguldak Küçükler Satranç Şampiyonası 27/28 Aralık 2014
7.
14-15 Çaycuma Küçükler Satranç Şampiyonası 20/21 Aralık 2014
6.
14-15 Ereğli Küçükler Satranç Şampiyonası 20/21 Aralık 2014
5.
14-15 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Satranç Turnuvası 29-30 Kasım 2014
4.
14-15 Ereğli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 01-02 Kasım 2014
3.
14-15 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 25-26 Ekim 2014
2.
14-15 Zonguldak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 25-26 Ekim 2014
1.
14-15 Çaycuma 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 18-19 Ekim 2014



 

17.10.2015

Zonguldak İli Satranç Hakemleri


ADI SOYADI İLÇESİ KATEGORİSİ LİSANS NO FIDE ID
il İSKENDER HATİP EREĞLİ İl Hakemi 271 34559299
il MUSTAFA ALTINTAŞ EREĞLİ İl Hakemli 272 44568207
il NURULLAH ÖZKAN MERKEZ İl Hakemi 285 44568045
il ORHAN ÇAKMAK ÇAYCUMA İl Hakemi 994
il ZEYNEL BAKICI ÇAYCUMA İl Hakemi 997 44596103
ulusal İBRAHİM YILMAZ MERKEZ Ulusal Hakem 1913 44568037
il ÖMER YILMAZ MERKEZ İl Hakemi 1919 44568193
il MURAT ALBUZ MERKEZ İl Hakemi 1924 6330118
aday SERAP GÖRGÜ OKAY EREĞLİ Aday Hakem 2746
il SUAT ERDOĞAN EREĞLİ İl Hakemi 2748 44589425
il BAĞDAGÜL BAYRAK MERKEZ Aday Hakem 2749 44568185
il SEMİH ÖZDEMİR ALAPLI İl Hakemi 4774 34521275
il ATALAY KARAKIRIK ALAPLI İl Hakemi 5135
aday İSMAİL TONGUÇ ALAPLI Aday Hakem 5266
il NALAN ÖZDEMİR ALAPLI İl Hakemi 5267 34591451
il FATİH EROĞLU ÇAYCUMA Aday Hakem 5268 44596120
aday SELDA BAHADIR MERKEZ Aday Hakem 5706 44568070
aday CÜNEYT YANIK ALAPLI Aday Hakem 5868
aday AYTEN GÜZEL ÜNAL EREĞLİ Aday Hakem 6330
aday SATILMIŞ TOM ÇAYCUMA Aday Hakem 6335 44596111
il SABRİ SALUR EREĞLİ İl Hakemi 6884 6358845
aday CELALETTİN DAKAL EREĞLİ Aday Hakem 7838 44599439
aday ARDA KAYRAN EREĞLİ Aday Hakem 9633 44589379
aday BARIŞ ERGÜNEŞ MERKEZ Aday Hakem 9634 44589409
aday CEVAT BAŞKAYA EREĞLİ Aday Hakem 9635 6373887
aday CÜNEYT ÜNVER KİLİMLİ Aday Hakem 9636 34568662
aday EMRE GÜNDOĞDU MERKEZ Aday Hakem 9637 44589328
aday ERDAL AYVAZ EREĞLİ Aday Hakem 9638 44589360
aday HÜSEYİN ÇAKLI EREĞLİ Aday Hakem 9639 44589336
aday HÜSEYİN  YÜCEL KOZLU  Aday Hakem 9640 34568689
aday İSMAİL  UĞUR  EREĞLİ  Aday Hakem 9641 44589441
aday MEHMET  DÜNDAR  EREĞLİ Aday Hakem 9642 44589395
aday MUSA  ÖZTÜRK  EREĞLİ  Aday Hakem 9644 44589387
aday ÖZCAN  GÖL  MERKEZ  Aday Hakem 9645 6371736
aday REMZİ MAZLUM EREĞLİ Aday Hakem 9646 44589310
aday TUNCAY ATAMER EREĞLİ Aday Hakem 9647 2907178
aday YAKUP SARIGÜL EREĞLİ Aday Hakem 9648 44589352
aday YUNUS EMRE AKKOYUN EREĞLİ Aday Hakem 9649 44589344