banner isbank

2013-14 Okullar Arası Zonguldak Satranç İl Birinciliği

2013-14 Okullar Arası Zonguldak Satranç İl Birinciliği 07/08 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan Küçükler ve Yıldızlar kategorileri yarışmaları ile başladı.
Yarışmaya, Küçükler Kız kategorisinde 17 öğrenci, Küçükler Erkek kategorisinde 50 öğrenci, Yıldızlar Kız kategorisinde 11 öğrenci, Yıldızlar Erkek kategorisinde 37 öğrenci katıldı.

Gençler Kız  kategorisi 20 öğrenci, Erkek kategorisi ise 60 öğrenci ile 09 Ocak 2014 günü Zonguldak Gençlik Merkezi'nde mücadeleye başladılar, yarışma 10 Ocak 2014 günü oynanan maçlarla sona erdi. 

 
YÖNERGE                 GÖREVLİ HAKEMLER    


                                                                                                                      
Küçükler Kız                                      Başlangıç Sıralaması                           Tablo Eşitlik Bozma

Yıldızlar Kız                                       Başlangıç Sıralaması                           Tablo Eşitlik Bozma



Küçükler Erkek                                  Başlangıç Sıralaması                           Tablo Eşitlik Bozma
  
Yıldızlar Erkek                                   Başlangıç Sıralaması                           Tablo Eşitlik Bozma      

Gençler Kız                                        Baslangıç Sıralaması                           Tablo Eşitlik Bozma

Gençler Erkek                                    Başlangıç Sıralaması                           Tablo Eşitlik Bozma

Küçükler Kız Küçükler Erkek
1. Gizem AKBIYIK Kilimli Ziya Gökalp O.O. 1. Kaan AKBAŞ Alaplı Atatürk O.O.
2. Mahizer AKYOL Ereğli Atatürk O.O. 2. Serhan Berat ÖZDEMİR Ereğli Özel Yıldırım Koleji
3. Şeymanur TUNCEL Kilimli Mehmet Akif Ersoy O.O. 3. Cem BAKKALOĞLU TED Zonguldak Koleji
        
Yıldızlar Kız Yıldızlar Erkek
1. Cansel TÜRKOĞLU Alaplı Çatak O.O. 1. Çağatay YILMAZ Yayla O.O.
2. Çiğse GÜNTAY Ereğli Cumhuriyet O.O. 2. Görkem Ege ÖMERCA Çaycuma İsmail Hakkı Tonguç O.O.
3. Aysima FENNİBAY Ereğli Utku Koleji Özel O.O. 3. Yusuf Onat YILMAZ TED Zonguldak Koleji
   
 Gençler Kız  Gençler Erkek
1. Emine TOPAL Ereğli Anadolu Lisesi  1. Özgün SALUR Ereğli Anadolu Lisesi
2. İrem KASAPOĞLU Gülüç İbrahim İzmirlioğlu A. L.  2. Sait Gencay DERİN Erdemir Anadolu Lisesi
3. Yaren DURGUT Zonguldak Fen Lisesi   3. Berk Eren BAKIR Zonguldak Fen Lisesi

 genc erkekgenc kiz4yildiz kucuk_erkek