banner isbank

Hakem Görevlendirmeleri

 


 

2017 - 2018 ETKİNLİK DÖNEMİ HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ

 


 


Yarışma Adı Yarışma Tarihi
1. 17-18 Westalife AVM Satranç Turnuvası 21/22 Ekim 2017
2. 17-18 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Hızlı Satranç Turnuvası 22 Ekim 2017
3. 17-18 Gökçebey 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Hızlı Satranç Turnuvası 27 Ekim 2017
4. 17-18 Zonguldak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 28/29 Ekim 2017
5. 17-18 Ereğli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 28/29 Ekim 2017
6.  17-18 Zonguldak Emektarlar İl Birinciliği 11/12 Kasım 2017
7. 17-18 Zonguldak Yıldırım Satranç İl Birinciliği 26 Kasım 2017
8. 17-18 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Satranç Yarışması 2/3 Aralık 2017 
9. 17-18 Ereğli Küçükler Satranç Yarışması 16/17 Aralık 2017
10. 17-18 Zonguldak Küçükler Satranç Yarışması 23/24 Aralık 2017
11. 17-18 Zonguldak Yıldızlar Satranç Yarışması 23/24 Aralık 2017
12. 17-18 Türkiye Kupası Zonguldak İl Birinciliği Yarışması 6/7 Ocak 2018



2016 - 2017 ETKİNLİK DÖNEMİ HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ

Yarışma Adı Yarışma Tarihi
1.
16-17 Zonguldak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 28/29 Ekim 2016
2. 16-17 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 30 Ekim 2016
3. 16-17 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 30 Ekim 2016
4. 16-17 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Satranç Turnuvası 3/4 Aralık 2016
5. 16-17 Ereğli Küçükler ve Yıldızlar Satranç İlçe Birinciliği 10/11 Aralık 2016
6.  16-17 Zonguldak Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Birinciliği 17/18 Aralık 2016
7.  16-17 Zonguldak Satranç İl Birinciliği 18/25 Aralık 2016
8. 16-17 Zonguldak Kadınlar Satranç İl Birinciliği 14/15 Ocak 2017 
9. 16-17 Zonguldak Emektarlar Satranç İl Birinciliği 14/15 Ocak 2017
10. 16-17 Zonguldak Okullarası Küçükler-Yıldızlar-Gençler Satranç İl Birinciliği 27/28 Şubat 1/2 Mart 2017
11. 16-17 Zonguldak Küçükler Takım Yarışması - Merkez Grubu 11/12 Mart 2017
12. 16-17 Zonguldak Küçükler Takım Yarışması - Ereğli Grubu 18/19 Mart 2017
13. 16-17 Erdemir Anadolu Lisesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Satranç Turnuvası 21/22 Nisan 2017
14. 16-17 Okullar Arası Ereğli Minikler Satranç Şenliği 3/4 Mayıs 2017
15. 16-17 Okullar Arası Zonguldak Minikler Satranç Şenliği 10/11 Mayıs 2017 
16. 16-17 Okullar Arası Gökçebey Minikler Satranç Şenliği 13/14 Mayıs 2017
17. 16-17 19 Mayıs Gençlik Haftası Hızlı Satranç Turnuvası 14 Mayıs 2017

2015 - 2016 ETKİNLİK DÖNEMİ HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ


Yarışma Adı Yarışma Tarihi
31.
15-16 Ereğli 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 28/29 Mayıs 2016
30.
15-16 Alaplı 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 21/22 Mayıs 2016
29.
15-16 Okullar Arası Alaplı Minikler Satranç Şenliği 17/18 Mayıs 2016
28.
15-16 Okullar Arası Ereğli Minikler Satranç Şenliği 17/18 Mayıs 2016
27.
15-16 Okullar Arası Zonguldak Minikler Satranç Şenliği 17/18 Mayıs 2016
26.
15-16 Zonguldak 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 14/15 Mayıs 2016
25.
15-16 Ereğli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23/24 Nisan 2016
24.
15-16 Erdemir Anadolu Lisesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 21/22 Nisan 2016
23.
15-16 Alaplı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 16/17 Nisan 2016
22.
15-16 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Zonguldak İl Yarışması 26/27 Mart, 29 Mayıs 2016
21.
15-16 Ereğli Küçükler Satranç Takım Yarışması
19/20 Mart 2016
20.
15-16 Çaycuma Küçükler Satranç Takım Yarışması
12/13 Mart 2016
19.
15-16 Okul Sporları Zonguldak Satranç İl Birinciliği
29 Şubat - 1/2 Mart 2016
18.
15-16 Okul Sporları Çaycuma Satranç İlçe Birinciliği
24/25 Şubat 2016
17.
15-16 Okul Sporları Ereğli Satranç İlçe Birinciliği
16/17/18/19 Şubat 2016
16.
15-16 Okul Sporları Merkez İlçe Satranç Birinciliği
18/19 Şubat 2016
15.
15-16 Okul Sporları Alaplı İlçe Satranç Birinciliği
16/17 Şubat 2016
14.
15-16 ESEM Yeni Yıl Satranç Turnuvası 16/17 Ocak 2016
13.
15-16 Zonguldak Satranç İl Birinciliği 2/3/9/10 Ocak 2016
12.
15-16 Zonguldak Yıldızlar Satranç Şampiyonası 26/27 Aralık 2015
11.
15-16 Zonguldak Küçükler Satranç Şampiyonası 19/20 Aralık 2015
10.
15-16 Ereğli Yıldızlar Satranç Şampiyonası
12/13 Aralık 2015
9.
15-16 Çaycuma Yıldızlar Satranç Şampiyonası
12/13 Aralık 2015
8.
15-16 Ereğli Küçükler Satranç Şampiyonası
5/6 Aralık 2015
7.
15-16 Çaycuma Küçükler Satranç Şampiyonası
5/6 Aralık 2015
6.
15-16 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Satranç Yarışması 28/29 Kasım 2015
5.
15-16 Ereğli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 7/8 Kasım 2015
4.
15-16 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası
24/25 Ekim 2015
3.
15-16 Zonguldak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 24/25 Ekim 2015
2.
15-16 Çaycuma 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 17/18 Ekim 2015
1.
15-16 5. Barışa Hamle Satranç Turnuvası 5/6 Eylül 2015  

2014 - 2015 ETKİNLİK DÖNEMİ HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ


Yarışma Adı Yarışma Tarihi
36.
14-15 Zonguldak Yıldızlar Satranç Şampiyonası 27/28 Haziran 2015
35.
14-15 Kulüpler Şampiyonası Kuzey Karma Grup İl/Yöre Yarışması 23/24 Mayıs 2015
34.
14-15 Eğitim-Sen Çaycuma İlçe Temsilciliği 4. Uçurtma Şenliği Satranç Turnuvası 16/17 Mayıs 2015
33.
14-15 Zonguldak 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 9/10 Mayıs 2015
32.
14-15 Çaycuma 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası 9/10 Mayıs 2015
31.
14-15 Zonguldak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 24/25 Nisan 2015
30.
14-15 Ereğli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 25/26 Nisan 2015
29.
14-15 Alaplı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 25/26 Nisan 2015
28.
14-15 Çaycuma 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 18/19 Nisan 2015
27.
14-15 Okul Sporları Ereğli Minikler Satranç Şenliği 16 Nisan 2015
26.
14-15 Okul Sporları Alaplı Minikler Satranç Şenliği 15 Nisan 2015
25.
14-15 Okul Sporları Çaycuma Minikler Satranç Şenliği 15 Nisan 2015
24.
14-15 Okul Sporları Zonguldak Minikler Şenliği 15 Nisan 2015
23.
14-15 5 Nisan Avukatlar Günü 4/5 Nisan 2015
22.
14-15 Okul Sporları Zonguldak İl Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar/Gençler) 23/24/25 Mart 2015
21.
14-15 Okul Sporları Ereğli İlçe Birinciliği (Gençler) 26/27 Şubat 2015
20.
14-15 Okul Sporları Çaycuma İlçe Birinciliği (Gençler) 26/27 Şubat 2015
19.
14-15 Okul Sporları Alaplı İlçe Birinciliği (Gençler) 26/27 Şubat 2015
18.
14-15 Okul Sporları Ereğli İlçe Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar) 24/25 Şubat 2015
17.
14-15 Okul Sporları Çaycuma İlçe Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar) 24/25 Şubat 2015
16.
14-15 Okul Sporları Alaplı İlçe Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar) 24/25 Şubat 2015
15.
14-15 Okul Sporları Merkez İlçe Birinciliği (Küçükler/Yıldızlar/Gençler) 24/25/26/27 Şubat 2015
14.
14-15 Ereğli İlçe Birinciliği 14/15 Şubat 2015
13.
14-15 Çaycuma Çocuk Ligi 21 Şubat 11/12 Nisan 2015
12.
14-15 Alaplı Çocuk Ligi 14 Şubat 11/12 Nisan 2015
11.
14-15 Ereğli Çocuk Ligi 18 Ocak 11/12 Nisan 2015
10.
14-15 Merkez İlçe Çocuk Ligi 18 Ocak 11/12 Nisan 2015
9.
14-15 Zonguldak İl Birinciliği 03/04/10/11 Ocak 2015
8.
14-15 Zonguldak Küçükler Satranç Şampiyonası 27/28 Aralık 2014
7.
14-15 Çaycuma Küçükler Satranç Şampiyonası 20/21 Aralık 2014
6.
14-15 Ereğli Küçükler Satranç Şampiyonası 20/21 Aralık 2014
5.
14-15 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Satranç Turnuvası 29-30 Kasım 2014
4.
14-15 Ereğli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 01-02 Kasım 2014
3.
14-15 Alaplı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 25-26 Ekim 2014
2.
14-15 Zonguldak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 25-26 Ekim 2014
1.
14-15 Çaycuma 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 18-19 Ekim 2014



 

17.10.2015